Монітори

 Монітори зі світлодіодним підсвічуванням PMCL600 серії з повною роздільною здатністю HDTV

Монітори Pelco серії PMCL600 поєднують у собі новітні технології та служать чудовим доповненням до ваших інвестицій в ефективну мегапіксельну відеоапаратуру. Монітори настінного кріплення з повною роздільною здатністю HDTV (FHD) забезпечують роздільну здатність 1920 x 1080 і спроектовані з урахуванням навіть більших можливостей, ніж це потрібно операторам систем спостереження. Монітори з високою роздільною здатністю легко адаптуються до мінливих вимог щодо проектування та забезпечення ефективності пунктів управління охоронним спостереженням.

Монітори FHD Pelco є невід’ємною частиною сучасного управління. З їхньою допомогою можна гнучко налаштовувати відеоапаратуру для найбільш ефективної роботи в кожному конкретному випадку. У систему можна включити як окремі монітори, так і стінки моніторів залежно від потреб вашої системи охорони. Крім того, на одному моніторі можна відображати кілька відеопотоків, що дозволяє суттєво знизити споживання електроенергії у системі. Енергозберігаючі монітори FHD Pelco містять компоненти з низьким споживанням електроенергії, що відповідають чинним нормативам.

Монітори FHD забезпечують оптимальні характеристики та ідеальне відтворення кольору при одночасному збереженні сумісності з мегапіксельними телекамерами Pelco та інших виробників. В результаті забезпечується чудова чіткість зображення та його розпізнаваність. При використанні з іншими телекамерами, які дають меншу роздільну здатність, монітори FHD Pelco можуть легко забезпечувати зменшення роздільної здатності до 720р. Завдяки цій функції забезпечуються чіткі та детальні зображення від будь-яких телекамер. Монітори FHD розраховані задоволення всіх потреб складних систем охоронного відеоспостереження. Жорсткі випробування компонентів моніторів FHD гарантують, що цілодобова та круглорічна експлуатація не призведе до зниження якості зображення і що монітори зберігатимуть чудові характеристики, потрібні для операторів систем спостереження.

 

Скачать  інформацію про монитори серии PMCL600