Проєктування

Компанія Центуріон спеціалізується на проектуванні об’єктів. Серед послуг, які надає компанія в галузі проектування, розробка готового проекту системи безпеки та інженерних мереж далеко не єдина. Фахівці компанії допоможуть не тільки із проектуванням, а й модернізують існуючу систему безпеки із застосуванням новітніх технологій та останніх моделей обладнання.

Системи охоронного та технологічного відеоспостереження

Контроль керування доступом та охоронна сигналізація

Структуровані кабельні системи та мережеве активне обладнання

Телефонія

Охорона периметра

Контроль касових операцій

Розпізнавання автомобільних номерів та облік автотранспорту

Системи зв’язку та інтерком

Системи озвучування та оповіщення

Системи безперебійного живлення

Інтегровані комплекси

Коли ми говоримо про систему безпеки підприємства та інженерні мережі, ми говоримо про декілька систем безпеки, встановлених на даному об’єкті. Крім того, до забезпечення надійної охорони об’єкта також має безпосереднє відношення і людина (або команда), яка обслуговує ці системи та контролює їхню роботу. Все це в сукупності і називається «система комплексної безпеки».

За потреби наші проектувальники готові провести технічну експертизу готового проекту, оптимізувати його та допомогти вам прийняти правильне рішення.

У процесі проектування фахівці нашої компанії завжди відштовхуються від конкретної ситуації та побажань кожного клієнта.

Тому можливі різні варіанти: від одноразового комплексного вирішення всіх поставлених завдань до поетапного введення в експлуатацію кількох систем безпеки, при якому відбувається поступове нарощування та розширення можливостей діючої системи.

За вашим технічним завданням наші проектувальники підготують для вас:

  • техніко-комерційна пропозиція (включає специфікацію обладнання, його кількість та ціни);
    структурну схему (відбиває узагальнений характер функціональної взаємодії окремих компонентів системи без зазначення електричних з’єднань між приладами системи);
  • проект – стадія «П» (включає специфікацію обладнання, виробів та матеріалів, структурну схему розташування обладнання на об’єкті, траси прокладання кабельних ліній та кабеленесучу систему (КНС), пояснювальну записку);
    проект стадії «Р» (готовий щодо монтажних робіт і додатково до перерахованих схем у стадії «П» включає кабельний журнал (довжини і перерізу кабелів) і принципову електричну схему).

У разі потреби наш відділ проектувальників може виконати експертизу вже існуючого проекту стадії «П», а також переробити існуючі проекти стадії «П» та стадії «Р».

Крім того, наші фахівці завжди готові надати інформаційно-технічну підтримку вашим проектувальникам з пріоритетних брендів, що включає консультації з нормативної бази проектування, технічні консультації з використання обладнання.