С4 інтегрована система безпеки

C4 – це інтегрована система безпеки, яка надає централізоване розраховане на багато користувачів рішення для управління безпекою будівлі. За рахунок відкритої модульної системи, можливо налаштувати установку відповідно до ваших вимог – від простих систем моніторингу для однієї будівлі до надійних рішень для великих підприємств для моніторингу різних пристроїв безпеки в декількох будинках, незалежно від відстані між ними. C4 також постійно розвивається, створюючи та підтримуючи найінноваційніші, інтегровані програмні рішення для забезпечення безпеки, дозволяючи клієнтам краще захищати своїх людей, майно та активи та керувати ними.

Детально про С4

С4 надає програмну платформу, яка об’єднує всі пристрої безпеки від контролю доступу, виявлення вторгнення та пожежної безпеки до систем камер і оперативних даних в одному загальному вигляді; , сумісними та своєчасними.

С4 надає користувачам широкий спектр інструментів для:

 • централізованого управління системами безпеки
  візуалізації та моніторингу
  автоматизації процесів
  аналізу та оцінки інформації про системи безпеки
  центральне управління ідентифікацією
  підтримки антикризового управління

Ознайомитися докладно →

Варіації С4

Програмне забезпечення С4 Integrated Security System випускається у кількох редакціях задоволення потреб користувача великому підприємстві. У підприємств різних потреб різні потреби. В основі кожної версії лежить те саме програмне забезпечення, яке забезпечує чудову стабільність, функціональність і гнучкість. Існує простий спосіб оновлення для переходу до версій із великою кількістю функцій.

 • ОЕМ
 • Стандарт
 • Просунутий

 

Ознайомитися докладно→

Області застосування С4

Кожна реалізує свою складність для забезпечення втручання системи безпеки по кожній тривозі. Поліпшена видимість системних даних підвищує потенціал аналізу продуктивності будівлі як людиною, і програмним забезпеченням. Забезпечення коригувальних дій дає можливість підтримувати оптимальну продуктивність для більшого екологічного комфорту, безпеки та надійності.

 • Офісні будівлі
 • Промислові центри
  Мережі магазинів
  Корпорації
  Агенства безпеки
  Транспортні компанії

Озайомитися докладно →