Обладнання для систем контролю доступу STid

Компанія STid – провідний виробник інстинктивних, безконтактних технологій безпеки – постачає рішення з високим ступенем безпеки, схвалені незалежними сертифікованими організаціями.

STid винайшов концепцію інстинктивної безпеки у 1996 році, переглянувши способи організації захисту своїх людей, майна та даних за допомогою найінтуїтивніших зчитувачів контролю доступу на основі RFID на ринку. З 1996 року місія компанії полягає в тому, щоб допомогти директорам з безпеки подолати всі свої управлінські та експлуатаційні бар’єри, які раніше обмежували їхню ефективність.

Оскільки прийняття кінцевими користувачами є ключовим фактором, Stid винайшов найплавніші, найпростіші та інстинктивніші способи ідентифікації, доступні в усьому світі.

Оскільки кожна галузь перебуває у постійному розвитку, продукти є модульними та масштабованими, легко оновлюються і додаються нові функції. Економія часу та коштів. Оскільки жодна компанія ніколи не повинна бути заручником технологій або постачальників, рішення Stid засновані на ергономічних інструментах управління та відкритих технологіях.

 

 

Скачати каталог  обладнання