Системи зв’язку

Каталог обладнання серії AlphaCom

Каталог обладнання серії  PULSE

Каталог обладнання серії SIP

Промислове підприємство (завод, шахта, ГЗК) або об’єкт інфраструктури (аеропорт, вокзал, порт) – це складний багатопрофільний об’єкт, на якому зосереджені різні за своїм функціоналом та набором систем майданчика. Але є елементи, без яких виробничий процес неможливий. Системи зв’язку та оповіщення разом із системами управління виробництвом, безпеки, диспетчеризації забезпечують безперервність, безпеку та продуктивність технологічних процесів.

Для ефективного та безпечного управління підприємством завжди потрібні надійні та високоякісні засоби зв’язку. Лінійка обладнання STENTOFON від норвезької компанії Zenitel спеціально розроблена, щоб відповідати найвищим вимогам власників заводів, менеджерів, персоналу та відвідувачів. Вони дозволяють пов’язати будь-які приміщення підприємства, вибрані зони, зробити озвучення приміщень або трансляцію аварійних повідомлень та багато іншого. Система інтерком зв’язку STENTOFON створена для роботи в найважчих умовах із екстремальними температурами, високою забрудненістю, рівнем шуму та механічних впливів.

 

 

Чому Stentofon?

 • Вам потрібний зв’язок у жорстких умовах?
  Ви не чуєте співрозмовника через високий рівень шуму?
  Ви шукаєте вибухобезпечні переговорні пристрої?

Якщо ви відповіли «ТАК» хоч би на одне запитання, вам варто розглянути можливість використання обладнання STENTOFON на своєму підприємстві.
Система промислового зв’язку STENTOFON поєднує в собі як аналогові станції, так і цифрові IP, що дозволяє гнучко підбирати систему під вимоги будь-якого об’єкта. Особливостями панелей STENTOFON є:

 

 • Виконання аж до IP67
  Потужність динаміків до 10Вт
  Звуковий тиск до 110дБ
  Кришталево чистий звук та активне придушення шумів
  Харчування POE або 12/24 В
  Підтримка SIP
  Наявність сигнальних входів та релейних виходів типу «сухий контакт»
  Вибухобезпечне виконання
  Можливість використання як для інтеркому, так і для озвучування

Структура системи

Для маленької мережі компанія Zenitel випускає рішення Stentofon Pulse. Безсерверна система Stentofon Pulse пропонує виняткову якість звуку та багато можливостей і функцій старшої системи AlphaCom. Система, заснована на ІР технології, дозволяє використовувати існуючу інфраструктуру ІР-мережі. Вона використовує доступні стандарти, у тому числі SIP, HTTP та XML, що спрощує розширення та інтеграцію із системами сторонніх виробників. Stentofon Pulse працює з усіма IP-станціями інтерком Stentofon, включаючи станції спеціального призначення, які підходять для будь-яких умов експлуатації. Для великого підприємства система інтерком зв’язку та оповіщення будується на базі спеціальних серверів, що комутують, серії AlphaСom, які дозволяють обробляти до 552 IP підключень на сервер, включаючи 138 аналогових станцій, а кількість серверів у мережі обмежується лише потужністю мережі.

Система зв’язку на базі серверів Alphacom призначена для забезпечення швидкого, гучного та прямого зв’язку з безліччю функцій (запит виклику, примусова передача повідомлень на кілька станцій, пейджинговий зв’язок, груповий виклик, конференц-зв’язок, аварійний виклик), а також розширеного управління викликами, наприклад такого, як управління пріоритетами дзвінків. Крім перерахованих вище функцій система підтримує запис всіх переговорів, потужний апарат аналітичних функцій (розпізнавання пострілів, сигналізацій автомобілів, агресивних криків тощо) з можливістю повідомлення диспетчерського центру, а також інтеграцію з системами безпеки, наприклад Schneider Electric, та інші.

Інтеграція дозволяє забезпечити якісний двосторонній зв’язок разом із відеокартинкою з камер, аудіозв’язок для систем СКУД та пожежної сигналізації, а також аудіопідтримку технологічних процесів при інтеграції із системами диспетчеризації та управління виробництвом. Інтеграція із системами транкінгового зв’язку дозволяє розширити покриття єдиної мережі на всю територію підприємства.

Для виходу на зовнішні канали зв’язку система Alphacom може бути інтегрована з мережами iPBX підприємства на базі ядра CISCO, Alcatel-Lucent, Avaya і т.п. або використовувати власні шлюзи як проводового зв’язку, так і GSM.

Простота використання

У комплексній системі безпеки або управління виробництвом обладнання Stentofon забезпечує можливість контролю ситуації та допомагає надавати негайну підтримку у разі. У разі непередбаченої події очевидці можуть миттєво зв’язатися з оператором центральної диспетчерської служби, щоб повідомити ситуацію або передати повідомлення до служб безпеки.

Всі виклики Stentofon мають кнопки швидкого виклику, таким чином абоненту не потрібно знати необхідний номер, який дуже часто складно згадати у разі екстреної ситуації.