Новости

Вирішальне значення чіткого спілкування при чистому звучанні

Коли йдеться про безпеку і продуктивність, вкрай важливо, щоб оператори могли чути, бути почутими і зрозумілими при спілкуванні. У будь-якій складній обстановці інтелектуальні комунікаційні рішення Zenitel передають ідею: кристально чистий зв’язок може врятувати життя – і гарнітура 3M ™ PELTOR ™ може допомогти. 

Новини Вирішальне значення чіткого спілкування при чистому звучанні

У США Національна рада з телекомунікацій в сфері громадської безпеки (NPSTC) «визначила якість звуку як критичну вимогу», зазначивши, що у тих, хто першим реагує, є «негайна, а іноді і життєво важлива необхідність точно розуміти, що повідомляється під час надзвичайної ситуації». Те ж саме відноситься і до операторів, яким потрібен чіткий критичний зв’язок в складних умовах.

Будь то в машинному відділенні в центрі Тихого океану, на буровому майданчику біля берегів Мексиканської затоки, на зайнятій фабриці в Північній Європі або в чистій кімнаті в будь-якій точці світу, ваші люди повинні мати можливість спілкуватися і розуміти один одного. Zenitel пропонує рішення, що поєднують в собі неперевершену ясність та дивовижну простоту використання в будь-якому середовищі, гарантуючи, що ваші люди будуть продуктивними і безпечнішими.

Світові лідери в критичному спілкуванні

Коли мова заходить про критичний голосовий зв’язок, технології сприяють порятунку життів – і Zenitel, і 3M PELTOR є світовими лідерами. Аксесуари 3M PELTOR ідеально підходять для «звуку високої чіткості» Zenitel, забезпечуючи більш широкий діапазон звукових частот ніж звичайні телефонні системи. Разом їх акустичне ехопоглинання, адаптивне шумозаглушення і інші запатентовані технології означають поліпшену розбірливість і, отже, більш швидке, просте і краще розуміння.

Інтелектуальні комунікаційні рішення Zenitel також забезпечують високу цінність завдяки вбудованій масштабованості, захисту і надійності. Завдяки глобальній мережі офісів продажів і підтримки партнерів, Zenitel має репутацію постачальника працьовитих продуктів і якісного звуку, а також прихильності забезпечення безпеки для місії Критичні системи. Лінійка гарнітур і аксесуарів 3M PELTOR за конкурентноздатною ціною має таку ж міцну репутацію і може регулярно використовуватися в складних умовах по всьому світу. Ці легкі, зручні в носінні і прості у використанні засоби зв’язку забезпечують провідні технології в своєму класі.

3M PELTOR ідеально поєднується з інтелектуальними комунікаційними рішеннями Zenitel, завдяки їх безшовній інтеграції, що забезпечує кристально чистий звук в будь-якому середовищі. Там, де спілкування є критично важливим, Zenitel з 3M PELTOR є безпечним вибором.